close
دانلود آهنگ جدید
نحوه ثبت نام پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان در 3 مقطع اعلام شد
کانال تلگرام هایپرتمپ

نحوه ثبت نام پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان در 3 مقطع اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور فرآیند ثبت نام پذیرش بدون آزمون برای ورود به مقاطع كارشناسی ناپیوسته، كارشناسی ارشد و دكتری سال تحصیلی 94- 93 را اعلام کرد
به گزارش http://pnu_ac.rzb.ir/با توجه به ابلاغیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پذیرش و جایابی متقاضیان در سالجاری درمقاطع كارشناسی ‌ناپیوسته، كارشناسی‌ارشد و دكتری براساس آیین‌نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر با تایید نهایی سازمان سنجش صورت می‌پذیرد.
شرایط اعلام شده از سوی سازمان سنجش:
مقطع دكتری تخصصی پذیرش در مقطع دكتری تخصصی صرفاً به صورت مستقیم براساس فراخوان خاص دانشگاهها طبق كلیه ضوابط و شرایط آیین نامه مذكور و مصوبات وزارت متبوع انجام میپذیرد و تایید نهایی آنان از طریق سازمان سنجش آموزش كشور خواهد بود.
مقطع كارشناسی ارشد متقاضیان واجد شرایط می توانند به صورت مستقیم از طریق فراخوان دانشگاهها اقدام و در صورت عدم پذیرش می توانند از تاریخ 15 تیر لغایت 25 تیر به سایت اینترنتی سازمان سنجش
آموزش كشور www.sanjesh.org جهت ثبت نام در دانشگاههایی كه پذیرش توسط دانشگاه صورت نمی پذیرد، مراجعه کنند.
3- مقطع كارشناسی ناپیوسته متقاضیان واجد شرایط می توانند به صورت مستقیم از طریق فراخوان خود دانشگاهها اقدام و در صورت عدم پذیرش میتوانند از تاریخ 10 تا 20 تیر به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور www.sanjesh.org جهت ثبت نام در دانشگاههایی كه پذیرش توسط دانشگاه صورت نمی پذیرد، مراجعه کنند.
تذکرات 1ـ پذیرش توسط سازمان در مقاطع كارشناسی ارشد و كارشناسی ناپیوسته صرفاً برای دانشگاهها و موسساتی صورت می گیرد كه مستقیماً اقدام به پذیرش دانشجو براساس آیین نامه مذكور نکرده اند لذا متقاضیانی كه در سایت سازمان سنجش ثبت نام كنند، براساس ظرفیتهای موجود گزینش خواهند شد و لزوماً تمام متقاضیان ثبت نام شده جایابی نخواهند شد.
2- فهرست اسامی دانشگاهها و رشته هایی كه مقرر است پذیرش آنها از طریق فرآیند جایابی این سازمان صورت پذیرد در زمان ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.
3- دانشجویان واجد شرایط آیین نامه مذكور میبایست فرم تقاضانامه ورود به مقاطع كارشناسی ناپیوسته و كارشناسی ارشد را كه در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده بوده و در اختیار دانشگاهها نیز قرار داده شده است با تایید و مهر دانشگاه فارغ التحصیلی پس از اسكن، در زمان ثبت نام در سایت سازمان بارگذاری و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
برای دانلود آيين نامه مذكور و دستورالعملها، مصوبات و فرمهای مربوط کلیک کنید